2e klasse B

2e klasse B

Datum Thuis Uit Uitslag
09-06-2022 Gendringen 2 Beuningse Boys 2 (zon) 9 - 0
06-06-2022 DVOL 2 (zon) Groesbeekse Boys 2 6 - 4
06-06-2022 VVG '25 2 RKSV Driel 2 (zon) 1 - 1
06-06-2022 Concordia-W 3 Orion 3 (zon) 2 - 1
06-06-2022 Jonge Kracht 2 SDOUC 2 2 - 2
06-06-2022 DVV 2 (zon) DCS 3 6 - 2
29-05-2022 Beuningse Boys 2 (zon) Jonge Kracht 2 1 - 3
29-05-2022 Orion 3 (zon) GVA 2 (zon) 4 - 0
29-05-2022 SDOUC 2 VVG '25 2 3 - 1
29-05-2022 Groesbeekse Boys 2 DVV 2 (zon) 3 - 3
29-05-2022 RKSV Driel 2 (zon) Concordia-W 3 0 - 3
29-05-2022 DCS 3 Gendringen 2 5 - 1
22-05-2022 Jonge Kracht 2 Groesbeekse Boys 2 1 - 7
22-05-2022 DVOL 2 (zon) SDOUC 2 2 - 2
22-05-2022 GVA 2 (zon) DCS 3 3 - 1
22-05-2022 VVG '25 2 Orion 3 (zon) 4 - 1
22-05-2022 Gendringen 2 RKSV Driel 2 (zon) 2 - 4
22-05-2022 DVV 2 (zon) Beuningse Boys 2 (zon) 4 - 2
19-05-2022 DVV 2 (zon) Orion 3 (zon) 6 - 1
19-05-2022 Gendringen 2 VVG '25 2 1 - 0
19-05-2022 DCS 3 Concordia-W 3 2 - 2
15-05-2022 Beuningse Boys 2 (zon) VVG '25 2 0 - 3
15-05-2022 Orion 3 (zon) Jonge Kracht 2 3 - 0
15-05-2022 SDOUC 2 Gendringen 2 2 - 1
15-05-2022 RKSV Driel 2 (zon) DVOL 2 (zon) 2 - 0
15-05-2022 Groesbeekse Boys 2 GVA 2 (zon) 3 - 2
12-05-2022 RKSV Driel 2 (zon) SDOUC 2 1 - 4
12-05-2022 DVOL 2 (zon) Beuningse Boys 2 (zon) 6 - 3
12-05-2022 Groesbeekse Boys 2 DCS 3 0 - 0
10-05-2022 GVA 2 (zon) Concordia-W 3 1 - 0
08-05-2022 Orion 3 (zon) RKSV Driel 2 (zon) 2 - 0
08-05-2022 DCS 3 Jonge Kracht 2 1 - 5
08-05-2022 VVG '25 2 DVOL 2 (zon) 2 - 3
08-05-2022 Concordia-W 3 Groesbeekse Boys 2 4 - 5
08-05-2022 Gendringen 2 DVV 2 (zon) 2 - 3
08-05-2022 GVA 2 (zon) SDOUC 2 0 - 2
01-05-2022 RKSV Driel 2 (zon) Beuningse Boys 2 (zon) 5 - 2
01-05-2022 SDOUC 2 Orion 3 (zon) 0 - 6
01-05-2022 DVOL 2 (zon) Gendringen 2 8 - 2
01-05-2022 VVG '25 2 Groesbeekse Boys 2 4 - 0
01-05-2022 Jonge Kracht 2 GVA 2 (zon) 4 - 0
01-05-2022 DVV 2 (zon) Concordia-W 3 3 - 1
24-04-2022 Beuningse Boys 2 (zon) SDOUC 2 3 - 3
24-04-2022 Orion 3 (zon) DVOL 2 (zon) 3 - 0
24-04-2022 Groesbeekse Boys 2 RKSV Driel 2 (zon) 2 - 3
24-04-2022 GVA 2 (zon) DVV 2 (zon) 1 - 0
24-04-2022 Concordia-W 3 Jonge Kracht 2 1 - 1
24-04-2022 DCS 3 VVG '25 2 1 - 2
21-04-2022 Orion 3 (zon) Gendringen 2 2 - 2
18-04-2022 Beuningse Boys 2 (zon) Concordia-W 3 2 - 2
18-04-2022 SDOUC 2 DCS 3 5 - 2
18-04-2022 DVOL 2 (zon) GVA 2 (zon) 4 - 1
18-04-2022 VVG '25 2 Jonge Kracht 2 4 - 0
18-04-2022 RKSV Driel 2 (zon) DVV 2 (zon) 1 - 3
14-04-2022 DVV 2 (zon) DVOL 2 (zon) 5 - 2
14-04-2022 Gendringen 2 Concordia-W 3 4 - 2
10-04-2022 DCS 3 Beuningse Boys 2 (zon) 1 - 0
10-04-2022 Groesbeekse Boys 2 Gendringen 2 3 - 1
10-04-2022 Concordia-W 3 VVG '25 2 1 - 0
10-04-2022 GVA 2 (zon) RKSV Driel 2 (zon) 0 - 0
10-04-2022 Jonge Kracht 2 DVOL 2 (zon) 0 - 1
10-04-2022 DVV 2 (zon) SDOUC 2 2 - 3
07-04-2022 GVA 2 (zon) Orion 3 (zon) 1 - 3
03-04-2022 Beuningse Boys 2 (zon) GVA 2 (zon) 0 - 1
03-04-2022 Orion 3 (zon) Groesbeekse Boys 2 4 - 0
03-04-2022 DVOL 2 (zon) DCS 3 3 - 3
03-04-2022 VVG '25 2 DVV 2 (zon) 5 - 1
03-04-2022 RKSV Driel 2 (zon) Jonge Kracht 2 5 - 0
31-03-2022 RKSV Driel 2 (zon) DCS 3 3 - 1
27-03-2022 DCS 3 Orion 3 (zon) 1 - 8
27-03-2022 Jonge Kracht 2 Gendringen 2 3 - 0
27-03-2022 Groesbeekse Boys 2 Beuningse Boys 2 (zon) 0 - 3
27-03-2022 Concordia-W 3 SDOUC 2 1 - 3
27-03-2022 GVA 2 (zon) VVG '25 2 1 - 2
24-03-2022 Beuningse Boys 2 (zon) DVV 2 (zon) 2 - 2
24-03-2022 Concordia-W 3 GVA 2 (zon) 3 - 1
24-03-2022 Gendringen 2 DCS 3 5 - 1
24-03-2022 Jonge Kracht 2 Orion 3 (zon) 2 - 2
24-03-2022 SDOUC 2 RKSV Driel 2 (zon) 3 - 1
20-03-2022 Beuningse Boys 2 (zon) Orion 3 (zon) 0 - 1
20-03-2022 SDOUC 2 Groesbeekse Boys 2 2 - 0
20-03-2022 DVOL 2 (zon) Concordia-W 3 3 - 1
20-03-2022 Gendringen 2 GVA 2 (zon) 1 - 1
20-03-2022 Jonge Kracht 2 DVV 2 (zon) 3 - 4
13-03-2022 Orion 3 (zon) VVG '25 2 2 - 0
13-03-2022 Groesbeekse Boys 2 DVOL 2 (zon) 0 - 4
13-03-2022 Concordia-W 3 RKSV Driel 2 (zon) 0 - 2
13-03-2022 GVA 2 (zon) Jonge Kracht 2 0 - 0
13-03-2022 DVV 2 (zon) Gendringen 2 3 - 2
13-03-2022 DCS 3 SDOUC 2 1 - 7
08-03-2022 VVG '25 2 Beuningse Boys 2 (zon) 2 - 3
06-03-2022 DVOL 2 (zon) VVG '25 2 5 - 0
03-03-2022 DCS 3 Groesbeekse Boys 2 2 - 2
03-03-2022 Orion 3 (zon) DVV 2 (zon) 2 - 2
27-02-2022 SDOUC 2 DVOL 2 (zon) 6 - 0
27-02-2022 RKSV Driel 2 (zon) Gendringen 2 2 - 1
27-02-2022 Orion 3 (zon) Concordia-W 3 2 - 0
27-02-2022 DVV 2 (zon) GVA 2 (zon) 2 - 3
20-02-2022 Groesbeekse Boys 2 VVG '25 2 2 - 0
20-02-2022 Concordia-W 3 Beuningse Boys 2 (zon) -
20-02-2022 Gendringen 2 SDOUC 2 1 - 3
20-02-2022 Jonge Kracht 2 DCS 3 0 - 0
20-02-2022 DVV 2 (zon) RKSV Driel 2 (zon) 3 - 2
13-02-2022 RKSV Driel 2 (zon) GVA 2 (zon) 4 - 0
06-02-2022 DVOL 2 (zon) RKSV Driel 2 (zon) 3 - 1
05-12-2021 DVOL 2 (zon) DVV 2 (zon) 4 - 3
28-11-2021 Beuningse Boys 2 (zon) DVOL 2 (zon) 2 - 2
28-11-2021 DCS 3 GVA 2 (zon) 3 - 1
28-11-2021 SDOUC 2 Jonge Kracht 2 2 - 1
28-11-2021 VVG '25 2 Gendringen 2 1 - 3
28-11-2021 RKSV Driel 2 (zon) Groesbeekse Boys 2 2 - 2
21-11-2021 DVOL 2 (zon) Orion 3 (zon) 4 - 3
21-11-2021 Groesbeekse Boys 2 SDOUC 2 3 - 11
21-11-2021 Concordia-W 3 DCS 3 0 - 2
21-11-2021 GVA 2 (zon) Beuningse Boys 2 (zon) 2 - 1
21-11-2021 Jonge Kracht 2 RKSV Driel 2 (zon) 7 - 1
21-11-2021 DVV 2 (zon) VVG '25 2 2 - 1
14-11-2021 Gendringen 2 Jonge Kracht 2 2 - 0
07-11-2021 Beuningse Boys 2 (zon) Groesbeekse Boys 2 3 - 0
07-11-2021 SDOUC 2 Concordia-W 3 4 - 1
07-11-2021 VVG '25 2 DCS 3 2 - 1
31-10-2021 Beuningse Boys 2 (zon) RKSV Driel 2 (zon) 2 - 2
31-10-2021 DCS 3 DVV 2 (zon) 0 - 1
31-10-2021 Groesbeekse Boys 2 Orion 3 (zon) 0 - 1
31-10-2021 Concordia-W 3 Gendringen 2 1 - 2
31-10-2021 GVA 2 (zon) DVOL 2 (zon) 1 - 2
31-10-2021 Jonge Kracht 2 VVG '25 2 4 - 5
24-10-2021 Orion 3 (zon) Beuningse Boys 2 (zon) 5 - 2
24-10-2021 DCS 3 DVOL 2 (zon) 3 - 3
24-10-2021 SDOUC 2 GVA 2 (zon) 5 - 1
24-10-2021 VVG '25 2 Concordia-W 3 2 - 2
24-10-2021 Gendringen 2 Groesbeekse Boys 2 1 - 2
24-10-2021 DVV 2 (zon) Jonge Kracht 2 4 - 1
17-10-2021 Beuningse Boys 2 (zon) DCS 3 1 - 0
17-10-2021 DVOL 2 (zon) RKSV Driel 2 (zon) 1 - 1
17-10-2021 Groesbeekse Boys 2 Jonge Kracht 2 1 - 5
17-10-2021 Orion 3 (zon) SDOUC 2 2 - 2
17-10-2021 Concordia-W 3 DVV 2 (zon) 1 - 1
17-10-2021 GVA 2 (zon) Gendringen 2 2 - 8
10-10-2021 SDOUC 2 Beuningse Boys 2 (zon) 1 - 2
10-10-2021 VVG '25 2 GVA 2 (zon) 0 - 2
10-10-2021 Jonge Kracht 2 Concordia-W 3 3 - 2
10-10-2021 RKSV Driel 2 (zon) Orion 3 (zon) 1 - 6
10-10-2021 Gendringen 2 DVOL 2 (zon) 4 - 0
10-10-2021 DVV 2 (zon) Groesbeekse Boys 2 8 - 0
03-10-2021 Beuningse Boys 2 (zon) Gendringen 2 4 - 3
03-10-2021 Orion 3 (zon) DCS 3 8 - 0
03-10-2021 SDOUC 2 DVV 2 (zon) 3 - 2
03-10-2021 DVOL 2 (zon) Jonge Kracht 2 6 - 2
03-10-2021 Groesbeekse Boys 2 Concordia-W 3 3 - 2
03-10-2021 RKSV Driel 2 (zon) VVG '25 2 3 - 6
26-09-2021 DCS 3 RKSV Driel 2 (zon) 1 - 3
26-09-2021 VVG '25 2 SDOUC 2 0 - 3
26-09-2021 Concordia-W 3 DVOL 2 (zon) 5 - 2
26-09-2021 Gendringen 2 Orion 3 (zon) 1 - 4
26-09-2021 GVA 2 (zon) Groesbeekse Boys 2 4 - 2
26-09-2021 Jonge Kracht 2 Beuningse Boys 2 (zon) 3 - 2
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!