3e klasse C

3e klasse C

Datum Thuis Uit Uitslag
22-05-2022 RKSV Driel 1 Beuningse Boys 1 0 - 0
22-05-2022 RODA '28 1 Brakkenstein 1 0 - 1
22-05-2022 Trekvogels 1 GVA 1 2 - 1
22-05-2022 vv Ewijk 1 Eldenia 1 2 - 1
22-05-2022 Blauw Wit 1 HAVO 1 4 - 3
22-05-2022 DVOL 1 SML 1 1 - 5
22-05-2022 VDZ 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 6 - 3
19-05-2022 DVOL 1 VDZ 1 0 - 1
15-05-2022 Brakkenstein 1 Blauw Wit 1 3 - 2
15-05-2022 Eldenia 1 RKSV Driel 1 1 - 1
15-05-2022 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 RODA '28 1 0 - 1
15-05-2022 Beuningse Boys 1 VDZ 1 3 - 2
15-05-2022 GVA 1 DVOL 1 2 - 2
15-05-2022 HAVO 1 vv Ewijk 1 1 - 0
15-05-2022 SML 1 Trekvogels 1 1 - 1
12-05-2022 DVOL 1 VDZ 1 0 - 1
12-05-2022 Blauw Wit 1 vv Ewijk 1 1 - 1
12-05-2022 RKSV Driel 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 6 - 0
12-05-2022 Brakkenstein 1 HAVO 1 6 - 0
12-05-2022 RODA '28 1 Eldenia 1 2 - 2
12-05-2022 SML 1 GVA 1 1 - 0
12-05-2022 Trekvogels 1 Beuningse Boys 1 3 - 1
08-05-2022 vv Ewijk 1 Brakkenstein 1 2 - 4
08-05-2022 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 SML 1 2 - 4
08-05-2022 Beuningse Boys 1 Eldenia 1 2 - 0
08-05-2022 Blauw Wit 1 GVA 1 2 - 3
08-05-2022 DVOL 1 RKSV Driel 1 1 - 1
08-05-2022 HAVO 1 RODA '28 1 1 - 4
08-05-2022 VDZ 1 Trekvogels 1 0 - 0
01-05-2022 Eldenia 1 HAVO 1 3 - 2
01-05-2022 RODA '28 1 Blauw Wit 1 2 - 0
01-05-2022 Trekvogels 1 DVOL 1 7 - 0
01-05-2022 RKSV Driel 1 vv Ewijk 1 3 - 2
01-05-2022 GVA 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 7 - 4
01-05-2022 SML 1 Beuningse Boys 1 0 - 0
01-05-2022 VDZ 1 Brakkenstein 1 2 - 1
24-04-2022 Brakkenstein 1 SML 1 2 - 0
24-04-2022 vv Ewijk 1 RODA '28 1 2 - 0
24-04-2022 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 Trekvogels 1 0 - 4
24-04-2022 Beuningse Boys 1 GVA 1 2 - 3
24-04-2022 Blauw Wit 1 RKSV Driel 1 3 - 3
24-04-2022 DVOL 1 Eldenia 1 3 - 2
24-04-2022 HAVO 1 VDZ 1 0 - 1
18-04-2022 Eldenia 1 Brakkenstein 1 2 - 4
18-04-2022 Trekvogels 1 Blauw Wit 1 1 - 0
18-04-2022 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 DVOL 1 2 - 3
18-04-2022 Beuningse Boys 1 vv Ewijk 1 4 - 0
18-04-2022 GVA 1 HAVO 1 1 - 2
18-04-2022 SML 1 RKSV Driel 1 0 - 0
18-04-2022 VDZ 1 RODA '28 1 4 - 1
14-04-2022 RODA '28 1 Trekvogels 1 2 - 2
10-04-2022 Brakkenstein 1 DVOL 1 1 - 3
10-04-2022 Eldenia 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 5 - 0
10-04-2022 vv Ewijk 1 VDZ 1 0 - 2
10-04-2022 RKSV Driel 1 GVA 1 2 - 0
10-04-2022 Blauw Wit 1 SML 1 4 - 1
10-04-2022 HAVO 1 Beuningse Boys 1 1 - 1
07-04-2022 DVOL 1 HAVO 1 0 - 0
03-04-2022 DVOL 1 vv Ewijk 1 1 - 3
03-04-2022 Trekvogels 1 HAVO 1 2 - 1
03-04-2022 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 Brakkenstein 1 0 - 3
03-04-2022 Beuningse Boys 1 Blauw Wit 1 2 - 2
03-04-2022 GVA 1 Eldenia 1 2 - 1
03-04-2022 SML 1 RODA '28 1 7 - 2
03-04-2022 VDZ 1 RKSV Driel 1 0 - 5
31-03-2022 Beuningse Boys 1 RKSV Driel 1 5 - 0
27-03-2022 Brakkenstein 1 Beuningse Boys 1 1 - 3
27-03-2022 Eldenia 1 SML 1 2 - 1
27-03-2022 RODA '28 1 DVOL 1 1 - 2
27-03-2022 vv Ewijk 1 GVA 1 2 - 1
27-03-2022 RKSV Driel 1 Trekvogels 1 2 - 2
27-03-2022 Blauw Wit 1 VDZ 1 1 - 1
27-03-2022 HAVO 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 7 - 1
20-03-2022 RODA '28 1 RKSV Driel 1 0 - 1
20-03-2022 Trekvogels 1 vv Ewijk 1 5 - 1
20-03-2022 Beuningse Boys 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 4 - 0
20-03-2022 DVOL 1 Blauw Wit 1 2 - 5
20-03-2022 GVA 1 Brakkenstein 1 2 - 2
20-03-2022 SML 1 HAVO 1 5 - 0
20-03-2022 VDZ 1 Eldenia 1 0 - 1
17-03-2022 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 vv Ewijk 1 1 - 4
17-03-2022 RKSV Driel 1 Blauw Wit 1 0 - 4
17-03-2022 RODA '28 1 HAVO 1 1 - 2
13-03-2022 Eldenia 1 Beuningse Boys 1 0 - 1
13-03-2022 vv Ewijk 1 SML 1 3 - 0
13-03-2022 RKSV Driel 1 DVOL 1 2 - 1
13-03-2022 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 VDZ 1 0 - 2
13-03-2022 Blauw Wit 1 RODA '28 1 3 - 0
13-03-2022 HAVO 1 GVA 1 1 - 2
12-03-2022 Brakkenstein 1 Trekvogels 1 0 - 2
10-03-2022 GVA 1 Trekvogels 1 0 - 3
06-03-2022 Brakkenstein 1 Eldenia 1 3 - 0
06-03-2022 RODA '28 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 1 - 1
06-03-2022 Trekvogels 1 VDZ 1 2 - 0
06-03-2022 vv Ewijk 1 Blauw Wit 1 1 - 5
06-03-2022 GVA 1 SML 1 1 - 2
03-03-2022 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 Eldenia 1 1 - 1
03-03-2022 Brakkenstein 1 VDZ 1 2 - 0
03-03-2022 HAVO 1 RKSV Driel 1 1 - 0
27-02-2022 HAVO 1 Brakkenstein 1 1 - 1
27-02-2022 SML 1 DVOL 1 1 - 1
27-02-2022 VDZ 1 Beuningse Boys 1 0 - 2
24-02-2022 Eldenia 1 RODA '28 1 3 - 1
20-02-2022 Trekvogels 1 Eldenia 1 4 - 2
20-02-2022 vv Ewijk 1 Beuningse Boys 1 0 - 1
20-02-2022 RKSV Driel 1 SML 1 1 - 3
20-02-2022 Blauw Wit 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 5 - 1
20-02-2022 DVOL 1 GVA 1 2 - 3
17-02-2022 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 Eldenia 1 0 - 0
17-02-2022 Brakkenstein 1 GVA 1 4 - 2
17-02-2022 RODA '28 1 SML 1 1 - 1
13-02-2022 Eldenia 1 vv Ewijk 1 1 - 1
13-02-2022 Trekvogels 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 6 - 2
13-02-2022 GVA 1 RODA '28 1 3 - 1
13-02-2022 HAVO 1 Blauw Wit 1 2 - 0
06-02-2022 Blauw Wit 1 Beuningse Boys 1 2 - 2
28-11-2021 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 RKSV Driel 1 1 - 5
28-11-2021 Beuningse Boys 1 Trekvogels 1 3 - 1
28-11-2021 SML 1 Brakkenstein 1 4 - 0
28-11-2021 VDZ 1 DVOL 1 1 - 2
21-11-2021 Eldenia 1 DVOL 1 4 - 3
21-11-2021 vv Ewijk 1 HAVO 1 0 - 1
21-11-2021 RKSV Driel 1 VDZ 1 1 - 2
14-11-2021 Beuningse Boys 1 DVOL 1 2 - 0
11-11-2021 VDZ 1 vv Ewijk 1 2 - 1
07-11-2021 Trekvogels 1 RKSV Driel 1 1 - 1
07-11-2021 Beuningse Boys 1 Brakkenstein 1 1 - 0
07-11-2021 DVOL 1 RODA '28 1 1 - 2
07-11-2021 GVA 1 vv Ewijk 1 3 - 1
07-11-2021 SML 1 Blauw Wit 1 6 - 1
07-11-2021 VDZ 1 HAVO 1 2 - 3
31-10-2021 Brakkenstein 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 4 - 1
31-10-2021 Eldenia 1 GVA 1 3 - 1
31-10-2021 RODA '28 1 VDZ 1 0 - 4
31-10-2021 vv Ewijk 1 DVOL 1 2 - 4
31-10-2021 Beuningse Boys 1 SML 1 3 - 0
31-10-2021 Blauw Wit 1 Trekvogels 1 2 - 2
24-10-2021 RKSV Driel 1 RODA '28 1 0 - 3
24-10-2021 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 Beuningse Boys 1 0 - 2
24-10-2021 DVOL 1 Brakkenstein 1 1 - 1
24-10-2021 GVA 1 Blauw Wit 1 5 - 2
24-10-2021 HAVO 1 Trekvogels 1 2 - 1
24-10-2021 SML 1 Eldenia 1 2 - 1
17-10-2021 Brakkenstein 1 RODA '28 1 6 - 2
17-10-2021 Eldenia 1 VDZ 1 1 - 0
17-10-2021 Trekvogels 1 SML 1 1 - 0
17-10-2021 vv Ewijk 1 RKSV Driel 1 3 - 2
17-10-2021 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 GVA 1 5 - 3
17-10-2021 Beuningse Boys 1 HAVO 1 1 - 1
16-10-2021 Blauw Wit 1 DVOL 1 2 - 3
10-10-2021 RODA '28 1 vv Ewijk 1 3 - 2
10-10-2021 RKSV Driel 1 Brakkenstein 1 0 - 0
10-10-2021 DVOL 1 Trekvogels 1 2 - 2
10-10-2021 GVA 1 Beuningse Boys 1 2 - 5
10-10-2021 HAVO 1 Eldenia 1 1 - 1
10-10-2021 SML 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 4 - 0
10-10-2021 VDZ 1 Blauw Wit 1 0 - 0
03-10-2021 Brakkenstein 1 vv Ewijk 1 4 - 1
03-10-2021 Eldenia 1 Blauw Wit 1 3 - 3
03-10-2021 Trekvogels 1 RODA '28 1 6 - 2
03-10-2021 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 HAVO 1 2 - 5
03-10-2021 GVA 1 RKSV Driel 1 4 - 0
02-10-2021 SML 1 VDZ 1 0 - 4
26-09-2021 RODA '28 1 Beuningse Boys 1 0 - 3
26-09-2021 vv Ewijk 1 Trekvogels 1 0 - 3
26-09-2021 RKSV Driel 1 Eldenia 1 0 - 4
26-09-2021 Blauw Wit 1 Brakkenstein 1 1 - 1
26-09-2021 DVOL 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 2 - 2
26-09-2021 HAVO 1 SML 1 2 - 2
26-09-2021 VDZ 1 GVA 1 2 - 2
Knipperend weergegeven uitslag betreft een tussenstand
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!